Skip to main content

KOMANDA

Profesionāli, radoši un neatlaidīgi juristi.

Esam stabila komanda, kas kopā darbojas jau kopš 2009.gada. Mēs esam profesionāļi ar ilggadīgu pieredzi un saprotam, ka katra lieta klientam ir svarīga. Mēs cenšamies panākt klientam maksimāli labvēlīgu rezultātu arī sarežģītās situācijās. Ilggadīgā pieredze un spēja strādāt komandā ir mūsu stiprā puse.

Mēs zinām, ka zināšanas, radošs un neatlaidīgs darbs kopā ar atbildības sajūtu pret klienta interesēm spēj mainīt notikumu ierasto gaitu.

Komanda

Reihmanis & Partneri

Kārlim ir vairāk nekā 20 gadu pieredze komerctiesību un uzņēmumu apvienošanas darījumos, kā arī dažādu civiltiesisko līgumu izstrādē un juridisko konsultāciju sniegšanā dažādos korporatīvo tiesību jautājumos gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem. Kārlis ir specializējies sarežģītos nodarbinātības, telekomunikāciju un IT jautājumos, kā arī viņam ir plaša pieredze konkurences tiesību jomā.

Izdevums “Chambers & Partners” ir atzinis: “Kārlis Reihmanis ir Rīgas konkurences tiesību jomas veterāns un ar savu pārliecinošo darbību ir nopelnījis kolēģu atzinību.”

Pasaules vadošo finanšu advokātu biroju ceļvedis “IFLR 1000” atzīmēja, ka klienti Kārli ir “atzinīgi novērtējuši. Kāds ir teicis: „Viņam ir ķēriens, tā teikt.””

Arnis advokatūrā darbojas kopš 1998.gada. Prakses laikā Arnis ir uzkrājis ievērojamu juridiskās palīdzības sniegšanas pieredzi tiesvedībās vispārējās jurisdikcijas tiesā, administratīvajā tiesā un šķīrējtiesās. Arnis ilgstoši pilda šķīrējtiesneša pienākumus vairākās šķīrējtiesās, kā arī nodrošina personu aizstāvību kriminālprocesos par noziedzīgi iegūtu mantu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju. Arnis ar panākumiem ir pārstāvējis klientu intereses darījumos ar nekustamajiem īpašumiem, kapitāla daļām un cita veida darījumos.

Velgai ir tiesu advokāta pieredze kopš 1996.gada īpašuma, būvniecības, ģimenes un bērnu, mantošanas un darba tiesību jautājumos, kā arī administratīvajās lietās nodokļu, būvniecības, valsts pārvaldes un darba drošības jautājumos. Velga sekmīgi pārstāvējusi cietušās personas krimināllietās un lietās par ārstniecības personu vainas dēļ nodarīto veselības kaitējumu. Velga sniedz juridisko palīdzību darījumu noformēšanā un līgumsaistību piespiedu izpildes jautājumos.


© ZAB Reihmanis & Partneri. All rights reserved.

Izstrādājis druvoWEB